FOTEG İSTANBUL 2019

14.GIDA İŞLEME ve AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ ULUSLARARASI İHTİSAS FUARI

07-10.03.2019 / İSTANBUL FUAR MERKEZİ

BASIN BÜLTENLERİ

» MAYIS 2016

GIDA ÜRETİM SANAYİNE HİZMET VEREN EN ESKİ VE TEK ULUSLARARASI İHTİSAS FUARI: FOTEG İSTANBUL

16 Mart 2017 tarihinde kapılarını açacak olan FOTEG İSTANBUL Fuarı, Türkiye’de gıda üretim sanayine hizmet veren en eski ve tek uluslararası ihtisas fuarı olarak sektör profesyonellerini senelerden beri başarılı bir şekilde bir araya getiriyor. 19 Mart tarihine kadar dört gün süreyle profesyonel ziyaretçilerin ücretsiz olarak gezebileceği fuarda Türkiye’den ve dünyadan lider firmalar stantlarında ziyaretçilerini bekliyor. HKF Fuarcılık organizasyonuyla İstanbul  (CNR) Fuar Merkezi’nde 13. kez kapılarını açacak fuarda;

- Gıda İşleme Teknolojileri ve Makinaları
- Gıda Katkı Maddeleri
- Gıda Ambalaj Teknolojileri ve Makinaları
- Unlu Mamul Teknolojileri
- Gıda Güvenliği ve Hijyen

olmak üzere beş temel sektörden firmalar yer alıyor. Fuarın detaylı katılımcı profiline bu linkten göz atabilirsiniz. Fuarın ziyaretçi profiline ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

Profesyonel yabancı ziyaretçiler fuarı ziyaret etmek için İstanbul’a geliyor
2017 senesindeki fuarda olduğu gibi 13. Gıda İşleme ve Ambalaj Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı FOTEG İSTANBUL 2017 Fuarı için de yurtdışından profesyonel ziyaretçiler İstanbul’a geliyor. HKF Fuarcılık’ın misafiri olarak yurtdışından direkt davet edilen profesyonel ziyaretçiler, fuar katılımcıları ile ticari temaslarda bulunacaklar. Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ülkeleri, Kuzey Afrika ülkeleri, Balkanlar ile Ukrayna ve Rusya başta olmak üzere çeşitli bölge ve ülkelerden fuara gelecek profesyonel ziyaretçiler, fuar katılımcıları ile B2B toplantıları yapacaklar. 2017’deki fuarda olumlu sonuçlar veren bu çalışmadan, 2017 katılımcıları da yaralanacak.  

On-line davetiye ile vakit kaybetmeden fuarı ziyaret etmek mümkün
FOTEG İSTANBUL 2017 ziyaretçileri, on-line davetiye formunu doldurarak fuarı hiç vakit kaybetmeden ziyaret edebilecek.  Tek yapmanız gereken on-line davetiye formundaki bilgileri girerek ‘Gönder’ tuşuna basmak. 

13. FOTEG İSTANBUL Fuarı sizleri bekliyor
Fuara katılım ve diğer tüm sorularınız için bizimle bu linkten irtibata geçebilirsiniz. Sizler de

- yeni iş bağlantıları kurmak
- yabancı ortaklar bulmak
- mevcut müşterileriniz ile olan ilişkilerinizi geliştirmek
- yeni ve kârlı pazarlara açılmak istiyorsanız,

FOTEG İSTANBUL 2017 Fuarı’nda geç kalmadan yerinizi alın.

 

© HKF FUARCILIK A.Ş.    ||    BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.