FOTEG İSTANBUL 2019

14.GIDA İŞLEME ve AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ ULUSLARARASI İHTİSAS FUARI

07-10.03.2019 / İSTANBUL FUAR MERKEZİ

İZMİR İTALYAN TİCARET ODASI’NDAN ZİYARETÇİ HEYETİ

...

İtalya Ekonomiyi Geliştirme Bakanlığı’na bağlı olarak Türkiye’deki İtalyan kurumlarla işbirliği içerisinde faaliyetlerini sürdüren İzmir İtalyan Ticaret Odası, FOTEG İSTANBUL 2017’ye ziyaretçi heyeti getirecek. 1994 yılında kurulan, 1997 yılında İtalyan Hükümeti tarafından tanınan İzmir İtalyan Ticaret Odasının amacı, Türk ve İtalyan firmalar arasındaki işbirliğini geliştirmeye yönelik etkinlikler gerçekleştirmek.

Bu çerçevede 2 bin firmayı bilgilendireceklerini belirten Genel Sekreter Eren Alpar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Odamız, İtalya’daki sektörel firmalara Fuarın duyurusunu yapacak ve bir ziyaretçi heyeti organize edecektir. Firmalara FOTEG İ;STANBUL 2017 broşürü ve Ziyaretçi Başvuru formu gönderilecek ve firmalar aranacaktır. İtalyanca duyuruda Fuar broşürlerinden yararlanılacak ve güncel bilgiler verilecektir. Yaklaşık olarak 2 bin firma, ticaret odası, sektörel dernek, gazete ve kuruma duyuru gidecektir” dedi.

© HKF FUARCILIK A.Ş.    ||    BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.