FOTEG İSTANBUL 2023

16.GIDA İŞLEME TEKNOLOJİLERİ ULUSLARARASI İHTİSAS FUARI

6-8 TEMMUZ 2023 / İSTANBUL FUAR MERKEZİ - HALL 4-8

FOTEG HABERLER

EURASCO’ya Türkiye’den üyeliğe kabul edilen ilk ve tek fuar olan “Foteg Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı”na, “DIAMOND SPONSOR” olarak katılan MEYPO; dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen ziyaretçilerle çok verimli ve etkili bir platformda buluşarak; Meyve ve Sebze İşleme sektörlerine yönelik son dünya trendlerine uygun yeni inovatif teknolojik çözümlerini yerli ve uluslararası ziyaretçilerle paylaşacaktır.

 MEYPO HAKKINDA


Meyve sebze işleme ve modern gıda teknojileri konusunda inovatif çözümler sunan MEYPO GRUP, “Çeşitli Meyve-Sebze Konsantresi, Püre, Pekmez, Melas, Meyve Suyu, İçecek, Şarap, Sirke, Salça, Ketçap, Mayonez, Sos, Reçel, Marmelat, Meyve-Enerji Barları, Konserve, Turşu vb. ürünlerin Kurutulmuş ve Dondurulmuş Form”ları dahil üretimleri için gerekli teknik proses ve sistemleri müşterinin taleplerine göre özgün olarak tasarlar ve ilgili makina-techizatı uluslararası standartlarda orijinal tamamen kendisi imal ederek ve yerinde montaj yaparak, deneme üretimi ve ilgili testler sonrasında “anahtar teslimi” müşterinin kullanımına sunar. Ayrıca, “Yüksek Kapasiteli-Çok Fonksiyonlu Evaparatörler, Ultra Filtreler, Pastörizatörler, Sterilizatörler ve Özellikli Proses Tankları” konusunda Türkiye’nin en önde gelen tecrübeli mühendislik firmalarından birisi olarak Tanınmış Gıda Markaları’na hem yurtiçi’nde hem de yurtdışı’nda çok sayıda projede başarı ile hizmet vermiştir.


© HKF FUARCILIK A.Ş.    ||    BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.