FOTEG İSTANBUL 2019

14.GIDA İŞLEME ve AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ ULUSLARARASI İHTİSAS FUARI

07-10.03.2019 / İSTANBUL FUAR MERKEZİ

TÜRKİYE’DE VE DÜNYADA AMBALAJ TRENDLERİ VE GIDA OTOMASYON SİSTEMLERİ

Sektörün en verimli, en kapsamlı ve iş hacmi en yüksek Gıda Teknolojileri Grup Fuarı olan FOTEG İSTANBUL, gıda işleme ve ambalaj teknolojilerine yönelik, Türkiye’nin gerçek uluslararası ihtisas fuarı olarak 2017 yılında, nitelikli etkinlikleriyle de göz dolduracak; sektörde bilgi paylaşımını güçlendirmek amacıyla konunun uzmanlarını bilimsel etkinliklerde ağırlayacak.

Bu çerçevede fuarın daimi katılımcılarından Multivac firması tarafından fuarın üçüncü günü, CNR Expo Hall 1 Mars Salonu’nda bilimsel bir toplantı düzenlenecek. Moderatörlüğünü Multivac Genel Müdürü Ali Suat Öz’ün yapacağı “Türkiye’de ve Dünyada Ambalaj Trendleri ve Otomasyon Sistemleri” başlıklı toplantının konuşmacıları ise; Multivac Bölgeler Satış Müdürü Ersin Kılıç ve Multivac Kilit Müşteri Yöneticisi Pınar Çevik olacak. Saat 11:00’de başlayacak “Türkiye’de ve Dünyada Ambalaj Trendleri” başlıklı ilk oturumda bilgi verecek olan Ersin Kılıç, küresel gıda pazarını ve özellikle Türkiye’yi etkileyen trendler hakkında bilgi vererek ambalajın raf ömrü fonksiyonunun yanı sıra göze hitap eden ve kullanıcı dostu özelliklerinin ön plana çıkmakta olduğuna dikkat çekti ve bu konuda örnekler vereceğini bildirdi.

Kahve molasını takiben başlayacak ikinci oturumda bilgi verecek olan Pınar Çevik ise “Gıda Üretiminde Otomasyon Sistemleri” başlıklı bir sunum yapacak. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Pınar Çevik, önümüzdeki dönemde sürdürülebilir gıda sistemlerine olan gereksinimin giderek daha fazla önem kazanacağına dikkat çekerek, yakın gelecekteki endüstriyel uygulamalar hakkında bilgi vereceğini bildirdi. Çevik, konuyla ilgili “operasyonel verimlilik her geçen gün daha önemli hale gelecek” dedi.

Multivac Hakkında


50 yıllık paketleme uzmanlığı ve dünya çapındaki 4 bin 700’den fazla çalışanıyla dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olarak her türlü gıda maddesi, sağlık, tüketim ve sanayi ürünleri için paketleme çözümleri üreten Multivac’ın ürün portföyü gıda üreticilerinin neredeyse tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte. Termoform makinelerinin yanı sıra hazır tabak kapatma makineleri, vakum makineleri ile etiketleme ve kalite kontrol sistemlerinden anahtar teslim üretim hatlarına varan çözümler sunan firma, müşterilerini çeşitli süreçler ve sistemler hakkında derinlemesine bilgilendirmeyi ve bütünlüklü bir danışmanlık hizmetini tek elden vermeyi de hedefliyor.

Program için tıklayın.

© HKF FUARCILIK A.Ş.    ||    BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.