FUAR ALANI : İSTANBUL FUAR MERKEZİ

Fuar alanına nasıl gidilir

Dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden İstanbul Havalimanı’na gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar, her yarım saatte bir havalimanından kalkan transfer araçları ve ya HAVAİST'in Bakırköy araçları ile Istanbul Fuar Merkezi'ne rahatlıkla ulaşabiliyor. E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan Istanbul Fuar Merkezi’nin sahip olduğu konum avantajı bunlarla da bitmiyor. Şehir merkezine rahat ve hızlı bağlantı sağlayan şehir içi ulaşım ağlarına yakınlık da ayrı bir avantaj yaratıyor. Metro, metrobüs, marmaray ve ido hatları fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.

Metro

Hacıosman – Yenikapı metrosunun bağlantısını kullanarak "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip Istanbul Fuar Merkezi'ne gelebilirsiniz.

Metrobus

Avcılar – Söğütlüçeşme Metrobüs hattı ile Ataköy - Şirinevler durağına ulaşıp, Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip Istanbul Fuar Merkezi'ne gelebilirsiniz.

Araba ile ulaşım:

3 alternatif karayolu ile fuar alanına ulaşabilirsiniz. (E5, TEM ve Sahil Yolu)

Önemli Bilgi

· İstanbul’da taksi ücretleri başlangıç fiyatının üzerine km fiyatı eklenmesiyle hesaplanmaktadır.
· İstanbul taksilerinde günün 24 saati aynı tarife geçerlidir.
· Fuar merkezinin konum bilgileri N 40.988742, E 28.821344
· Raylı sistemler ulaşım haritasını görmek için
https://www.metro.istanbul/YolcuHizmetleri/AgHaritalari

Nerede ve ne zaman?
24 - 26 NİSAN 2025
İstanbul Fuar Merkezi - Hall 5-6
Ziyaret saatleri: 09:30 - 18:00